Servis & TamirCarland Otomobil Tamir İkitelli

Oto Servis

Müşteri Memnuniyetini ve kaliteyi kendine ilke edinmiş satış sonrası ekibimiz en son teknolojik sistemleri hizmetlerine yansıtmaktadır. Otomobilinizi yıllarca mükemmel bir durumda tutabilmek için periyodik bakıma ve onarıma ihtiyacı olmaktadır. Birçok işlem ve onarımlarda özel takım ve tanı cihazları gerekmektedir.

ÇBN Oto Carland sizlere en iyi oto servis hizmetini vermek için alt yapısını sürekli yenilemekte personelini eğitmektedir.

oto servis İstanbul İkitelli

Oto Servis ve Onarım

ÇBN Oto Carland, aracınızın üretiminde gösterilen önem kadar bakım ve onarımına kendisi üretmiş gibi önem verir. Son derece profesyonel servis ekip ve teknisyenlerimiz, her marka aracınızın performansı ve güvenli bir sürüş sağlamasının aracınızın değerini en düzeyde korumanıza yardımcı olurlar.

Yerinde Bakım

Aracınızı servise gönderecek zamanınız yoksa biz size geliyoruz.

Genel bakım ve küçük arızalar için servise gelme zahmetine girmeden yerinizde servis uygulaması ile sizlere kendinizi özel hissettirecek hizmetler sunuyoruz.

Yol Yardım

Yolda kaldığınızda 7/24 arayıp yardım alabileceğiniz yardım alabileceğiniz ve nerede olursanız olun size oto servis hizmeti sunabilecek bir yer arıyorsanız ÇBN Oto Carland tam size göre hizmetler sunmaktadır.

13 Ocak 2020 tarihinde güncellendi.