Audi Servisi İkitelli İstanbul Ekspertiz Tamir Bakımİkitelli Audi ServisiAudi servisi İkitelli İstanbul ikinci el ekspertiz, bakım, onarım, yedek parça, ihtiyaçlarınızda ÇBN Oto Carland sigorta anlaşmalı servis hizmeti sunmaktayız ÇBN Oto Carland şirketimiz yıllardan beri sürdürmüş olduğu istikrarlı ve prensipli çalışma yöntemleriyle Audi özel servisi olarak İkitelli  ve Başakşehir bölgesi ağırlıklı hizmet vermeye devam ediyor. Aracınızın her türlü bakım, onarım ve araştırması yapıldığı gibi herhangi bir kaza anında da yardımcı olabilen ekipler ile daha güvenli ve takım halinde çalışıyoruz. Anadolu, Axa, Neova, Ethica, Doğa, Unico, Ankara sigorta anlaşmalarımız bulunmakta. Sompo Japan, Unico, Alliance, Eureko, Groupama, Hdi, Güneş Sigorta işlemlerini de yapmaktayız

Audi Bakım

Audi aracınızın bakım zamanlarına randevu vererek hem aracınızın ömrünü uzatmış oluyoruz, hem de güvenli bir sürüş için size destek oluyoruz. 1899’dan bu yana varlığını sürdüren Audi standartlarına uygun bir şekilde, müşteri memnuniyetinin ilk planda tutulduğu hizmet anlayışımız ile tüm sorun ve yardım ihtiyaçlarınıza eksiksiz bir şekilde hizmet vermek için ÇBN Audi Özel Servis İkitelli olarak çalışıyor, emek veriyoruz.

Audi Ekspertiz

İkitelli Audi ekspertiz bakım onarım çözüm hedefli yaklaşımımız ile uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Aracınıza uygun fiyatlarla güvenilir

Her olay ve konuda Audi sahibi olmanın ayrıcalığını hissetmeniz için kalite standartlarımızı her geçen gün daha da ileri taşıyarak alanında uzman bir firma olma hedefindeyiz.

Aracınızın yıllık muayene, bakım, onarım ve bir anda gerçekleşen, tamirat gerektiren işleri için şirketimizde randevu alabilirsiniz.

Audi Servisi İkitelli kategorisinde geçmişten gelen ustalık ve tecrübe ile hizmet vermekte olup kaliteli bir şekilde işlerimize devam etmekteyiz. Daimi müşterilerimiz ve yeni gelen müşterilerimizin memnuniyeti etkisiyle prensiplerimizi belli çerçeveler içine koyarak yolumuza devam ediyoruz. Her ne kadar bu alanda çok fazla şirket olsa da, hedefimiz bu alanda birinci ve öncü olmaktır.

5 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.