İkitelli Oto Ekspertiz Başakşehir İstanbulİkinci El Ekspertiz İstanbul

İkinci el alım satımlar için İkitelli oto ekspertiz Başakşehir İstanbul. Satıcının izin vermesi halinde yol sürüş testi, rampa üzerinde alt gövde kontrolleri, Son teknolojiye uygun kontrol cihazları ile arıza tespit raporları hazırlanır. Raporlar sadece aracı satın almak isteyen kişiye teslim edilir. Satıcıya bu bilgiler verilmez. Carland Oto İkitelli ekspertiz, tüm dünyadaki ekspertiz hizmetleri gibi sadece bilgi amaçlıdır. Raporlamalar aracın o anki durumunu analiz eder.

101 Nokta incelemesi içeriği

– Dış Aksamlar
– Boya
– Kaporta
– Alt Aksamlar
– Camlar
– Elektrik Aksamlar
– İç Aksamlar
– Temizlik Durumu
– Motor Aksamlar
– Yol Testi (Satıcının izni dahilinde)

Carland ÇBN Oto İkitelli Ekspertiz Başakşehir İstanbul olarak neleri yapmıyoruz? 

Ekspertiz edilen araçta su kaçağı varsa, bu su kaçağı rapor edilir ama ne kadar masraf çıkartabileceği, kaçağın önemi ve diğer bilgiler ekspertiz kapsamında değildir. Servisimizin Başakşehir oto ekspertiz İkitelli bölgesinde hizmeti verdiği aracın kesinlikle ileride arıza ve problem çıkarmayacağı anlamına gelmez. Aracın o anki görülen hataları kontrol edilir ve rapor edilir. İkitelli oto ekspertiz, aracın mevcut durumu hakkında sizi bilgilendirir.

Sorumluluklarımız

İstanbul İkitelli Başakşehir ekspertiz bölgesi ağırlıklı hizmet vermiş olduğumuz en yakın oto ekspertiz İstanbul hizmeti sadece bilgi amaçlıdır. Aracın genel durumunu kontrol ederiz ve alıcıya bilgi veririz. Ekspertiz edilen aracın yaşı, iç ve dış yıpranmaları, boya, kaporta durumu, mekanik değişimleri kontrol edilir. Problemler ve hatalar tespit edilir, alıcının satın alacağı araca değerinden fazla bedel ödemesinin önüne geçilir.

Oto eksper danışmadan 2.el araç almayın!

– İkinci el ekspertiz ile satın aldığınız araca değerinin üstünde bedel ödemezsiniz.
– Hasar, kaza ve arızaları hakkında güvenilir bilgiye ulaşırsınız.
– Tam ekspertizi yapılmış 2.el araç sahibi olursunuz.
– Araca ait trafik ve vergi borçlarından haberdar olursunuz.
– Aracın orjinal ve değişen parçalarını öğrenirsiniz.

28 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.