Citroen Servisi İkitelli Tamir Bakım Ekspertizİkitelli Citroen Servisİstanbul Başakşehir Citroen Servisi İkitelli bakım, onarım, yedek parça, ikinci el ekspertiz ihtiyaçlarınızda ticari ve binek araçlar için ÇBN Oto Carland sigorta anlaşmalı servis hizmeti sunmaktayız Uzman teknisyenlerimizle işçilik hatası nedeniyle ortaya çıkan sorunları minimum seviyeye indirdik. Sompo Japan, Unico, Alliance, Eureko, Groupama, Hdi, Güneş Sigorta işlemlerini de yapmaktayız  Mercedesin bir Alman üretim markası olmasına rağmen yalnızca orayla bağlı kalmayarak tüm dünya üzerinde büyük bir öneme ve değere sahip olmasıyla işinde kalite ve başarıyı da beraberinde getirmektedir.

Her birey için otomobilleri büyük önem kazanmaktadır. Özellikle erkeklerin araçlarıyla aşk yaşadığı gerçeğini göz ardı edemeyiz. İkitelli Citroen servis ailesi bu hassasiyetin farkındadır ve araçlarınıza profesyonel dokunuşlar yapar.

Deneyimli çalışanlarımız ile hayatınızı kolaylaştıracak hızlı, pratik ve güvenilir çözümler üretmektedir. Hasarlı araçlar için yapılacak yedek parça ve özel takımlar ileride oluşacak herhangi bir sorun için garanti kapsamındadır. Bunun yanı sıra parçalarımız tamamen orijinaldir. Yapılacak işlem ve fiyat listesi belirlendikten sonra sizin onayınıza sunulmaktadır. Böylelikle ödenecek fiyatları önceden görme şansına sahip olursunuz.

ÇBN Oto Carland Citroen servisi İkitelli  yaz ve kış aylarında araçların periyodik bakımlarının yapılmasından yanadır.  Bunun nedeni aşırı tozlu ortamlarda hava filtrelerinin kirlenmesidir. Ayrıca mevsimsel değişikliklerin araç üzerinde yarattığı farklı etkenler mevcuttur.

Bu tarz ek bakımların yapılması aracınızın güvenliğini, performansını, yakıtını ve konforunu sağlamaktadır. Aracınızın bakımlarını güvenli ellerde gerçekleştirin ve citroen araçlarınızı citroen teknolojisine uygun olan yerlere teslim edin.

13 Ocak 2020 tarihinde güncellendi.