Seat Servis İkitelli Tamir Bakım Ekspertizİkitelli Seat Servisi

Seat Servis İkitelli İstanbul bakım, onarım, yedek parça, ikinci el ekspertiz ihtiyaçlarınızda ÇBN Oto Carland sigorta anlaşmalı servis hizmeti sunmaktayız . Tüm motorlu taşıtlar belli periyotlarla bakıma ihtiyaç duymaktadır. ÇBN Oto Carland Seat özel servis İkitelli Seat marka araçların her türlü bakım, onarım, parça değişimi gibi servis ihtiyaçlarını kaliteli hizmet anlayışıyla gerçekleştirmektedir. Anadolu, Axa, Neova, Ethica, Doğa, Unico, Ankara sigorta anlaşmalarımız bulunmakta. Sompo Japan, Unico, Alliance, Eureko, Groupama, Hdi, Güneş Sigorta işlemlerini de yapmaktayız

Ülkemizde araçlarda 15.000 km 1 yıl aralıklarla bakım yapılmaktadır. Bu bakım süreçleri her yıl üretici firmalar tarafından aracın motor vb. unsurları göz önünde bulundurularak belirlenir. Araç bakımları aracınızın kullanım ömrünü uzatmanın yanı sıra size konforlu ve güvenli bir yaşam sunacaktır.

İkitelli Seat servis olarak Seat marka araçlarda uzmanlaşmış teknikerlerimizle profesyonel hizmetler vermekteyiz.  Yine orijinal ve son teknoloji ürünlerimizle aracınızın her türlü servis ihtiyacını karşılamaktayız.

Araç Bakımında Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Carland Seat Özel Servisi İkitelli olarak araç bakımları her zaman uzman servis ve teknikerler tarafından yapılmalıdır.  İkinci olarak periyodik bakım çizelgesini baz alabiliriz. Her marka otomobilin belirli aralıklarla yapılması gereken bakımları mevcuttur.

Bunlar aracın markası, modeli ve kilometresi baz alınarak hesaplanır. Periyodik bakım sürecinde motor, fren, ön takım kontrolü, genel kontroller yapılmaktadır. Her araç mutlaka zamanından önce bakıma götürülmelidir. Zamanında bakıma götürülmeyen araçlar arıza yapar ve güvenliğinizi tehlikeye atar.

Günümüzde bu tarz bakımları yapan yüzlerce servis bulunmaktadır. Aracınıza değer veriyor ve kendi güvenliğinizi önemsiyorsanız güvenli ellere teslim etmenizi öneririz. Her servis istenilen performansı gösterememekle birlikte hatalı bakımlarla da aracınızın performansını düşürmektedir. Seat marka araca sahipseniz ve kaliteli hizmet veren bir servis arayışındaysanız İkitelli Seat servis uzmanları sizleri beklemektedir.

5 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.