BMW Servis İkitelli Ekspertiz Tamir Bakımİkitelli BMW ServisiÇBN Oto Carland BMW servis İkitelli İstanbul BMW ekspertiz, bakım, onarım, yedek parça, ikinci el  ihtiyaçlarınızda ÇBN Oto Carland sigorta anlaşmalı servis hizmeti sunmaktayız . ÇBN Oto Carland İkitelli Bmw Servis; Anadolu, Axa, Neova, Ethica, Doğa, Unico, Ankara sigorta anlaşmalarımız bulunmakta. Sompo Japan, Unico, Alliance, Eureko, Groupama, Hdi, Güneş Sigorta işlemlerini de yapmaktayız.Uzman teknisyenleri ve orijinal parçaların birinci sınıf kalitesine güvenebileceğiniz  BMW özel servis İkitelli ile araçlarınız güvencemiz altındadır.
Araçlarımız bizim günlük yol arkadaşlarımız ve en büyük kurtarıcılarımızdandır. Gerekli bakım ve onarımları yaptırmak hem kendi güvenliğimiz hem de aracımız için büyük önem taşımaktadır. Bu bakımlar aracımızı uzun süre sorunsuz ve bakımlı bir şekilde kullanmamıza olanak sağlar.
Araçların mutlaka periyodik servis bakımlarının yapılması gerekir. Bu bakım aralıkları aracınızın km, kullanım koşulları vb. faktörlere göre değişmektedir. Araç bakımları genel olarak aracın marka ve modeline göre değişse de her 10.000 veya 15.000 km’de bir bakım yapılması gerekmektedir. Özellikle Bmw gibi lüks araç grubunda yer alan bir otomobil sahibiyseniz daha özenli davranmalısınız.
Carland BMW özel servisi İkitelli olarak tavsiyemiz eğer aracınızı ağır şartlar altında kullanıyorsanız bu süreyi yılda bire veya 10.000 km’ye düşürmeniz de fayda vardır. Bakımların araca ve zaman göre yapılması çok önemli bir noktadır. Aslında genel olarak baktığımız da araç bakımları aracın istenilen performansta kalmasını ve trafikte güvenlik sağlaması için yapılmalıdır. Bu denli önemli bir bakımı mutlaka işinde profesyonel olan teknisyenler yapmalıdır. Çünkü her bakım esnasında parça değişimi ve parça onarımı yapılmaktadır. Yanlış parça kullanımı ya da mevcut parçaya verilen zararın sonucu çok ağır olabilmektedir. İkitelli Bmw özel servis olarak bugüne kadar hiçbir sorun yaşamamakla birlikte mutlu müşterilerin verdiği güveni üzerimizde taşımaktayız.

5 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.