İkitelli Audi Servisiİkitelli Audi Servisiİkitelli Audi servisi bakım, onarım, yedek parça, ikinci el ekspertiz ihtiyaçlarınızda Carland sigorta anlaşmalı servis hizmeti sunmaktayız Carland Oto şirketimiz yıllardan beri sürdürmüş olduğu istikrarlı ve prensipli çalışma yöntemleriyle İkitelli Audi Servisi olarak hizmet vermeye devam ediyor. Aracınızın her türlü bakım, onarım ve araştırması yapıldığı gibi herhangi bir kaza anında da yardımcı olabilen ekipler ile daha güvenli ve takım halinde çalışıyoruz. Anadolu, Axa, Neova, Ethica, Doğa, Unico, Ankara sigorta anlaşmalarımız bulunmakta. Sompo Japan, Unico, Alliance, Eureko, Groupama, Hdi, Güneş Sigorta işlemlerini de yapmaktayız

Aracınızın bakım zamanlarına randevu vererek hem aracınızın ömrünü uzatmış oluyoruz, hem de güvenli bir sürüş için size destek oluyoruz. 1899’dan bu yana varlığını sürdüren Audi standartlarına uygun bir şekilde, müşteri memnuniyetinin ilk planda tutulduğu hizmet anlayışımız ile tüm sorun ve yardım ihtiyaçlarınıza eksiksiz bir şekilde hizmet vermek için İkitelli Audi Servisi olarak çalışıyor, emek veriyoruz.

Hizmetlerimiz arasında bulunan uzman kadromuz ve çözüm hedefli yaklaşımımız ile karşınızdayız.

Her olay ve konuda Audi sahibi olmanın ayrıcalığını hissetmeniz için kalite standartlarımızı her geçen gün daha da ileri taşıyarak alanında uzman bir firma olma hedefindeyiz.

Aracınızın yıllık muayene, bakım, onarım ve bir anda gerçekleşen, tamirat gerektiren işleri için şirketimizde randevu alabilirsiniz.

İkitelli Audi Servisi kategorisinde geçmişten gelen ustalık ve tecrübe ile hizmet vermekte olup kaliteli bir şekilde işlerimize devam etmekteyiz. Daimi müşterilerimiz ve yeni gelen müşterilerimizin memnuniyeti etkisiyle prensiplerimizi belli çerçeveler içine koyarak yolumuza devam ediyoruz. Her ne kadar bu alanda çok fazla şirket olsa da, hedefimiz bu alanda birinci ve öncü olmaktır.

8 Haziran 2018 tarihinde güncellendi.